rtgx

Mesto Spišská Nová Ves

www.spisskanovaves.eu

CMS Typo3 4, PHP 5, MySQL
pre BSP Magnetica s.r.o., mesto Spišská Nová Ves
design: Peter Švec

Úvodná stránka
Úvodná stránka
Registrácia firmy
Registrácia firmy
Katalóg firiem
Katalóg firiem

Funkcie

Novinky

Zoznam noviniek, aktualít (správy, tlačové správy, akcie) v určenom rozsahu a formáte. Správy je možné zoradiť do kategórií a rôzne ich filtrovať napr. podľa času vytvorenia, kategórie atď. Zobrazí detail správy, stránkovaný zoznam správ alebo kompletný archív kategorizovaný podľa rokov a mesiacov.

Vyhľadávanie

Vyhľadávanie zadaných slov alebo celých výrazov v obsahu stránok. Rozšírené vyhľadávanie umožňuje upresniť, v ktorých sekciách treba vyhľadávať. Samostané vyhľadávanie pre firmy alebo inzerciu.

Registrácia

Online registrácia zákazníkov, užívateľov alebo firiem. Registrovaním užívateľom je možné povoliť prístup na skryté stránky (Private Zone), zasielať informačné maily alebo vyžiadané reklamné materiály.

Zoznam firiem

Zoznam registrovaných firiem podľa kategórií s vyhľadávaním napr.: Firmy a služby, Ubytovanie, Stravovanie...

Burza práce

Zoznam pracovných ponúk s možnosťou priamej reakcie mailom pre registrovaných aj neregistrovaných užívateľov. Ponuky alebo žiadosti o zamestnanie môžu pridávať všetci registrovaní užívatelia (osoby, firmy, organizácie...). Prehľadné vyhľadávanie podľa lokality, zamerania, popisu práce...

Anketa

Otázky pre návštevníkov ohľadom obdsahu stránpok pre zlepšenie kvality informácií. Je to efektívny nástroj na získanie spätnej väzby, získanie informácie o verejnej mienke. Umožňuje archivovanie ankiet.

Inzercia

Kategorizované zoznamy občianskych inzerátov (predaj, kúpa..., podsekcie: reality, auto-moto, elektro...) Bezplatná inzercia sa odstráni automaticky po uplynutí zadaného času. Inzerciu zadávajú občania pomocou formulára priamo na stránke. Povinné údaje sú meno, adresa, telefón alebo mail a samotný text inzercie.

Kniha návštev

Modul umožňujúci každému návštevníkovi stránky zanechať svoj odkaz, postreh, pozdrav... Zadáva sa meno, mail, názov spávy a samotná textová správa.

Tlačová a PDF verzia stránky, info mailom

Modul umožňuje vytlačit/exportovať stránku do PDF súboru v jednoduchšej grafike optimalizovanej pre tlač bez zbytočnej grafiky. Odošle priamo zo stránky pomocou mailového formulára link na aktuálnu stránku na užívateľom určenú mailovú adresu. Užívateľ zadá mail, na ktorý sa správa odošle a krátky popis (komentár).

Doplnkové funkcie

  • aktuálny dátum, meniny dnes

  • predpoveď počasia (aktualizované z webnoviny.sk)

  • aktuálne kurzy koruny (aktualizované z nbs.sk)

  • optimalizácia pre fulltextové vyhľadávače (SEO; štruktúra, kľúčové slová, obsah, čistota kódu)